Home Magazina

Article Category: Magazina

Article
Fjolla Morina ndan imazhe duke u përqafuar me bashkëshortin, Fisnik Syla

Fjolla Morina ndan imazhe duke u përqafuar me bashkëshortin, Fisnik Syla

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, është padyshim ndër më të komentuarat kohëve të fundit. Fillimisht flitej për arrestimin e saj për posedim të armëve, ndërsa pas kësaj edhe martesa me biznesmenin, Fisnik Syla. Këtë të fundit ajo e bëri publike në rrjetin social Instagram, ku ndau një imazh në krah të bashkëshortit, përfshirë edhe...

Article
Pamela Anderson tregon shumë teksa fotografohet e shtrirë në shtrat

Pamela Anderson tregon shumë teksa fotografohet e shtrirë në shtrat

Pamela nuk i lë pas dore provokimet në Instagram. Për Pamela Andersonin vitet janë vetëm numër, e këtë e tregon përmes postimeve në rrjete sociale, shkruan lajmi.net. Ajo vazhdon të qëndrojë në top-formë për vite me radhë, kurse linjat trupore i tregon në fotografitë joshëse që i ndan me ndjekësit. Në foton e fundit, modelja...

Article
​Loredana me super album në dhjetor

​Loredana me super album në dhjetor

Reperja shqiptare Loredana Zefi ka paralajmëruar albumin e ri “Medusa”. Ajo është duke punuar në albumin e ri që ky pritet të lansohet në muajin dhjetor. Kjo u bë e ditur në rrjetet sociale nga faqja zyrtare e “Modus Mio”, studioja me të cilën është duke bashkëpunuar 24-vjeçarja. “Mbretëresha Lori është kthyer dhe po mbron...

Article
​Lauren Alexis ekspozon linjat e saj të zjarrta

​Lauren Alexis ekspozon linjat e saj të zjarrta

Sensacioni në Instagram Lauren Alexis i ka lënë pak imagjinatës së fansave të saj me azhurnimin e saj të fundit në rrjetet sociale. Bukuroshja e re ka shpërndarë një postim, në të cilin ajo kishte veshur një rroba banje me rripa, me rroba të pakta, në llogarinë e saj zyrtare në Instagram. Fotoja e nxehtë...

Article
Ushtarja më seksi në botë ka një mesazh për Trump (foto)

Ushtarja më seksi në botë ka një mesazh për Trump (foto)

Ushtarja më seksi në botë ka një mesazh për Presidentin Donald Trump, ndërkohë që pozon me rroba ushtarake, për një set fotografik në shkretëtirë. Ish-ushtarakja, Shannon Ihrke ka ndarë mendimin e saj për Presidentin e Amerikës. Në një set të ri fotografik, të zhvilluar në shkretëtirë, bashkangjitur me një foto të sajën ajo shkruan: “Dëshiroj...

Article
Kida sjell imazhe joshëse nga prapaskenat e klipit “Edhe sa”

Kida sjell imazhe joshëse nga prapaskenat e klipit “Edhe sa”

Kida duket tërheqëse në fotografitë e fundit. Kida ka ndarë me ndjekësit disa fotografi të reja, të cilat i kishte shkrepur gjatë xhirimeve të klipit të ri, shkruan lajmi.net. Në ato fotografi, këngëtaren e shohim të veshur me një palë pantallona të gjelbër dhe një bluzë të bardhë, të shkurtër. Nën bluzën e bardhë, Kida...

Article
Zayn Malik ‘çmend’ fansat me një fotografi ku shihet ‘topless’

Zayn Malik ‘çmend’ fansat me një fotografi ku shihet ‘topless’

Këngëtari i njohur, Zayn Malik, vazhdon të habis fansat me më të rejat nga jeta e tij. Pas lajmit se është në pritje të fëmijës së parë me Gigi Hadid, tani ai po përdor një strategji tjetër për të qenë temë e faqeve rozë, shkruan Mirror. Përmes rrjetit social Instagram, Zayn ka ndarë një imazh ku...

  • 1
  • 2
  • 7