Pamela Anderson tregon shumë teksa fotografohet e shtrirë në shtrat

Pamela Anderson tregon shumë teksa fotografohet e shtrirë në shtrat

Pamela nuk i lë pas dore provokimet në Instagram.

Për Pamela Andersonin vitet janë vetëm numër, e këtë e tregon përmes postimeve në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo vazhdon të qëndrojë në top-formë për vite me radhë, kurse linjat trupore i tregon në fotografitë joshëse që i ndan me ndjekësit.

Në foton e fundit, modelja shihet e veshur me një fustan të shkurtër, në të cilin tregoi shumë gjoksin dhe këmbët.

Përveç fotografive atraktive në shtrat, Pamela para pak ditësh bëri bujë me fotot gjysmë e zhveshur në kuzhinë.

Kujtojmë se Pamela Anderson ka statusin beqare, pas ndarjes nga Jon Peter, vetëm 12 ditë pas martesës./Lajmi.net