Me humor e këngë, “Stupcat” përkrahin Kosovën para ndeshjes me Maqedoninë e Veriut

Me humor e këngë, “Stupcat” përkrahin Kosovën para ndeshjes me Maqedoninë e Veriut

‘Stupcat’ sjellin këngë motivuese për Kombëtaren e Kosovës.

Në stadiumin “Tose Proeski”, sonte zhvillohet ndeshja mes Kosovës dhe Maqedonisë së Veriut, shkruan lajmi.net.

Aktori i njohur Vedat Bajrami, njihet si tifoz i flaktë i Kombëtares së Kosovës.

Ai ka realizuar një video të veçantë bashkë me Mensur Safqiu dhe Osmani Azemi, në të cilën i këndojnë Kosovës.

View this post on Instagram

Ne Bijt e tu Kosovë 💙💙💙🇽🇰⚽️

A post shared by Vedat Bajrami (@vedatiofficial) on