Publikohet kënga e Arieles dhe Flori Mumajasit

Dy artistët e mirënjohur shqiptar, Arilena Ara dhe Flori Mumajesi, e kanë publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Doja” dhe është publikuar vetëm në versionin audio, transmeton Gazeta Sinjali.

Tekstin e ka shkruar Lindon Berisha, ndërsa për muzikën është përkujdesur Darko Dimitrov.

Kënga është publikuar në kanalin zyrtar të Arilenës në YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku.

Leave a Reply

Your email address will not be published.